واریز و برداشت

واریز و برداشت در صرافی بیدارز به دو دسته کلی “واریز و برداشت ریالی” و “واریز و برداشت ارز دیجیتال” تقسیم می‌شود. در ادامه، هر کدام از این دو روش را قدم به قدم بررسی کرده و توضیح می‌دهیم.

واریز و برداشت ریالی

برداشت

برای برداشت ریالی از حساب خود در صرافی بیدارز، پس از ورود به حساب کاربری روی گزینه “برداشت” کلیک می‌کنیم.

در صفحه جدید، ابتدا اطلاعات و قوانین مربوط به برداشت از حساب به صورت ریالی ارائه شده است. حتما این موارد را مطالعه نمایید. در ادامه، مبلغ مورد نظر برای برداشت را در کادر مشخص شده با عنوان “مبلغ تسویه حساب (تومان)” وارد می‌کنیم. از گزینه بعدی یعنی “حساب مقصد” برای مشخص کردن حسابی که قصد واریز پول به آن را داریم، استفاده می‌کنیم و در نهایت روی گزینه “ثبت” کلیک می‌کنیم.

پیامی با عنوان “درخواست تسویه حساب شما با موفقیت ثبت شد” به ما نمایش داده می‌شود.

برای پیگیری تسویه حساب ریالی خود می‌توانیم به سربرگ “آرشیو تسویه حساب‌ها” مراجعه کنیم. همچنین با استفاده از گزینه “لغو” در مقابل هر کدام از تراکنش‌ها، می‌توانیم قبل از تسویه حساب، آن درخواست را لغو کنیم.

در این بخش گزینه “وضعیت”، نمایش‌دهنده وضعیت تراکنش ماست که در سه حالت “در انتظار”، “واریز شده” و “لغو شده” نشان داده می‌شود.

واریز

به منظور واریز ریالی به حساب خود در صرافی بیدارز، پس از ورود به حساب کاربری روی گزینه “واریز” کلیک می‌کنیم.

در صفحه جدید، ابتدا اطلاعات و قوانین مربوط به واریز به حساب به صورت ریالی ارائه شده است. حتما این موارد را مطالعه نمایید. در ادامه، مبلغ مورد نظر برای واریز را در کادر مشخص شده با عنوان “مبلغ به تومان” وارد می‌کنیم. سپس روی گزینه “افزایش موجودی” کلیک می‌کنیم.

به صفحه پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی مربوط به سایت بیدارز متصل خواهیم شد که باید پرداخت را انجام دهیم.

پس از پرداخت، مجدد به حساب کاربری خود در صرافی بیدارز منتقل خواهیم شد و می‌توانیم از طریق گزینه “آرشیو افزایش موجودی”، تاریخچه تمامی واریزهای خود را مشاهده کنیم.

واریز آفلاین

به منظور افزایش راحتی کاربران گرامی در واریز ریالی به حساب‌های خود در صرافی بیدارز، بخشی با عنوان “واریز آفلاین” نیز در نظر گرفته شده است. البته این حالت فقط با قوانین و شرایط مشخصی برای کاربران فعال می‌شود و در حالت پیش‌فرض، این گزینه در دسترس نیست. برای اطلاع از شرایط روش پرداخت آفلاین، باید با پشتیبانی بیدارز ارتباط حاصل نمایید. همچنین این روش، مخصوص مبالغ بالای 50 میلیون تومان می‌باشد. با فرض اینکه این روش برای شما فعال شده است، برای استفاده از آن باید در صفحه اصلی حساب کاربری، روی گزینه “واریز” کلیک کنیم.

در صفحه جدید، روی عبارت “واریز آفلاین” کلیک می‌کنیم. ابتدا قوانین مربوط به این بخش، قابل مشاهده خواهند بود که حتما قبل از انجام واریزی، آن‌ها را مطالعه نمایید. سپس مبلغ مورد نظر برای واریز را در کادر با عنوان “مبلغ (ریال)” وارد می‌کنیم. در گزینه “شماره کارت مبدا”، باید حسابی که قصد واریز ریالی با آن را داریم، مشخص کنیم (کارت باید متعلق به خود شما باشد). سپس حساب مربوط به بیدارز را از گزینه “بانک مقصد” تعیین می‌کنیم.
روش واریزی خود را از گزینه “روش پرداخت” انتخاب می‌کنیم که در آن، چهار حالت “کارت به کارت”، “پایا”، “ساتنا” و “واریز به حساب” قابل تنظیم است. در نهایت تاریخ واریزی خود را از طریق گزینه “تاریخ واریز” تعیین کرده و روی گزینه “ثبت” کلیک می‌کنیم.

پیامی با عنوان “درخواست شما با موفقیت ثبت شد” به ما نمایش داده می‌شود. باید منتظر تایید این درخواست از جانب تیم پشتیبانی بیدارز باشیم. در صورت تایید تیم پشتیبانی، رقم واریزی به حساب کاربری ما منتقل خواهد شد.

همچنین می‌توانیم از طریق گزینه “آرشیو افزایش موجودی” می‌توانیم درخواست‌های واریزی آفلاین خود را پیگیری کنیم.

واریز و برداشت ارز دیجیتال

به منظور انجام واریز و برداشت در حساب‌های بیدارز، باید از بخش والت داخلی بیدارز استفاده کنیم. شرایط و نحوه انجام این امور به شکل کامل در بخش “والت داخلی” توضیح داده شده که برای مطالعه‌ی آن می‌توانید روی این لینک کلیک نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2023 All Rights Reserved by BidArz